Jaká je vaše osobní zkušenost s Oresi, s nákupem, přístupem k zákazníkům, s kvalitou produktu?Kuchyň Oresi je krásná, plně funkční a dispozičně dobře řešená. Ostatně jsme si ji vybrali sami s pomocí pí. Kubové (prodejce Oresi - Letňany). Jsme plně spokojeni, jak s cenou, tak s materiálem kuchyně i s provedenou montáží. Ale hlavně nás zaujal profesionální přístup pí. Kubové (Oresi - Letňany), která nám se vším výborně poradila.

Manželé Rosenkranzovi

S přístupem prodejce ORESI i následné vstřícnosti v rámci jedné malé reklamace jsme byli velmi spokojeni. Určitě bychom firmu doporučili i svým známým.

Manželé Crhovi

S ORESI jsme byli spokojeni. Zpracování návrhu i realizace proběhlo podle našich představ. Kuchyňská linka stále slouží k naší plné spokojenosti. :-)

Manželé Tomanovi

Jen v krátkosti – zkušenost s oresi : Se službami ORESI jsem byla velice spokojena, paní na pobočce v Kolíně se mi ochotně věnovala a několikrát mi předělávala navrch kuchyně. Díky za dárkový poukaz pořídila jsem si konferenční stolek i později při montáži jsem se setkala s velkou ochotou.

Zdena Boudová

Koupili jsme si kuchyňskou linku AVORNO, jsme s ní velmi spokojeni. Musíme velice pochválit pana Krále ze studia Oresi v Brně Bohunicích (Netroufalky), nejen že nám perfektně sestavil plán linky, ale i za půl roku pomohl s objednáním atypického dílu. Velice se nám věnoval, jak při osobní schůzce, tak i po následných telefonických jednáních, kdy jsme potřebovali další informace.

Štípa Michal

Zkušenost s Oresi? Za 2 roky používání kuchyně jsem nadšená. Vzpomínám i na perfektní práci technika pana Diviše i na trpělivost v děčínské pobočce, kdy se mi s velikou ochotou věnoval pan Ďuriš. Profesionální přístup a také opravdu kvalitní práce mě přesvědčily v tom, že Oresi ráda doporučím, a pokud se dostanu do situace, že budu v budoucnu měnit bydliště, pak si i v novém bytě nechám od Oresi kuchyň dodat. Za tu radost v ní vařit a péct to stojí.

Ruth Svobodová

Objednávali jsme opakovaně (celkem 6x) kuchyňskou linku do našeho bytového domu, a to v kuchyňském studiu v Plzni u obchodního střediska Olympie. Návrhy nám zpracovával pan Sedlecký a jak s návrhem, tak s dodávkou jsme byli pokaždé spokojeni.

Manželé Polákovi

Kuchyň Oresi mám téměř 3roky, jsem s ní stále spokojená. Byla jsem spokojená i s úrovní kuchyňského studia v Chebu, škoda, že už není v provozu.

Baarová