Jaká je vaše osobní zkušenost s Oresi, s nákupem, přístupem k zákazníkům, s kvalitou produktu?U kuchyní Oresi jsem dostal výrobky dle svých představ, což potvrzuji i po skoro 3 letech užívání. Čili OK.

Samek

Touto cestou bychom rádi poděkovali paní Monice Gajíčové z kuch. studia Oresi v Chebu, má profesionální a klientsky přívětivé jednání zohledňující finanční možnosti zákazníka, ochotně několikrát pro nás návrh propracovala,poradila s výběrem spotřebičů, výsledkem je krásná kuchyně , z které se po roce bezchybného fungování stále těšíme.

Kaščákovi

Zkušenosti s Oresi: se službami studia Oresi ve Starém Městě jsem byla velmi spokojena. Jak s kuchyní, tak s přístupem zaměstnanců.

M. Ševčíková

Kuchyň máme 6 měsíců. Měli jsme malou reklamaci, která byla obratem odstraněna. Zatím jsme spokojeni. Na prodejně v Šumperku nám paní Vančurová vždy vyšla vstříc, a byla velmi ochotná.

Eliška Paprsková

Byli jsme spokojeni.

Petr Evan

Dobrý den, máme řadu kuchyně DOLTI, která je cenově přijatelná, nižší třída, přesto je výsledek velmi dobrý. Jednali jsme v prodejně v Olomouci s Eliškou Kloučkovou, a to k naší spokojenosti. Našli jsme okamžitě společnou řeč a krásně se doplnili v sestavování naší kuchyně. V tom případě se jednalo o velmi příjemná sezení. Zkušenost s Oresi je dobrá.

Jitka a Miroslav Přikrylovi

Kuchyň ORESI dobrá, horší už to bylo s montáží. Dodělávání středového pultu přímo na místě, spousta řezání, prachu. Navíc jsme museli zlikvidovat všechny krabice a obaly, ty nám odmítli odvézt. Dost hrozný.

Komínková

Byli jsme velice spokojeni s profesionálním přístupem pracovníků Oresi.

Frič

Moooc jsme byli spokojeni, akorát nás mrzí, že jsme nevyhráli v soutěži, které jsme se zúčatnili. (Jinak přístup a ochota na 100%!!!! Kuchyň splňuje má očekávání:)))).

Renáta Šenkeříková

S KUCHYNÍ ORESI JSEM VELMI SPOKOJENA.

J. BÁRTOVÁ

Jsme spokojeni s kuchyní Oresi. Do dneška se nevyskytla žádná závada. Kuchyň slouží skvěle.

Manželé Petrovi

S úrovní služeb kuchyňského studia ORESI v Táboře jsme byli velmi spokojeni. Profesionální přístup, jak při projednání návrhu, tak při samotné montáži kuchyňské linky.

Kratochvílová

Zkušenost s Oresi. Byli jsme velmi spokojeni a pan Václav v prodejně v Bohunicích nám vycházel velmi vstříc. Byl perfektní a kluci co nám linku montovali také. Ještě jednou děkujeme.

Baběrádovi

S přístupem pracovnice v centru kuchyní ORESI a pomocí s projektem jsme byli spokojeni, při realisaci projektu se však ukázalo, že bylo třeba vyprojektovat větší odstup od stěny kvůli přívodům vody a elektřiny, v paneláku je nelze zasekat do stěny. Naštěstí jsme měli dost obkladu, stav se vyřešil vybudováním malé římsy nad pracovní deskou /tu nám mimochodem nyní každý závidí/.

L. Váňová

Již rok mám novou kuchyň od firmy Oresi. Jsem moc spokojená a jsem ráda, že jsem si vybrala právě tyto kuchyně. Zkušenost s Oresi: Přístup pracovníků, zejména paní Christophové/z prodejny v Hodoníně/byl velmi profesionální a současně velmi "lidský". Také jsem značku doporučila svým známým a vím, že se také obrátili na firmu Oresi.

Dagmar Dřímalová

Zkušenost s Oresi: Odebrali jsme od Vás kuchyň v únoru 2015, služby studia na Pankráci byly velmi profesionální. Cena kuchyně byla přiměřená. Problém byl s montáží, kterou provedla externí firma a musela být 2x reklamována.

Klára Sixtová

Na otázku, zda jsme byli spokojeni s novou kuchyní Oresi, mi nezbývá nic jiného, než upřímně uvést, že ano a srdečně poděkovat. V roce 2014 jsem se společně s přítelkyní při stavbě našeho domečku rozhodl, že kuchyň zakoupíme u Oresi. Samozřejmě jsme se byli poptávat i jinde, ale nejvíce jsme byli spokojeni právě tam. Mimo jiné byl jedním z hlavních důvodů pan David Severýn z pobočky OC Nisa v Liberci, se kterým jsme uzavřeli smlouvu. Samotná kuchyň Toscana vypadá fantasticky, je praktická a jak se říká: vaří se úplně samo. Chování, služby a snaha pana Severýna i celku Oresi, bez problémů. Nemám ani co vytknout k montáži a ceně. Beze sporu si jsem jistý, že i v případě nějaké reklamace, by naše spolupráce byla zrovna tak bez chybičky. Pro výše uvedené jsem Oresi s důvěrou doporučil nejednomu známému, kolegovi a příbuznému.

Mgr. Tomáš Patočka

Děkujeme za vstřícnost při sestavení plánu kuchyně, její rychlé dodání a montáž, i přes naše požadavky na zakázkovou výrobu některých dílů, pracovníkům prodejny Oresi v Praze 4 - BC Gemini.

Manželé Černíkovi

Mám kuchyni Oresi něco přes dva roky. Kupovala jsem ji v Klatovech. Velice jsem byla spokojena s personálem. Jsem moc spokojena s povrchem skříněk. Velice dobře se otírají. Jsem zatím spokojena i s vestavnými spotřebiči,které jsem si tu vybrala. Jen mám trochu problémy s odpadkovým košem, který se neustále uvolňuje. Možná by bylo třeba vymyslet lepší montáž koše do skříňky.

Hana Kupilíková

Zkušenosti s Oresi: Rychlý výběr kuchyně, rychlé zaměření. Parta montérů - rychlá, precizní a vstřícná.

Manželé Krškovi

Máme kuchyň Oresi 2 roky a jsme velice spokojeni a rádi tyto kuchyně doporučujeme všem kamarádům.

Odvárkovi

Byla jsem velmi spokojena. Kuchyň jsem objednávala v Olomouci s p. vedoucí Eliškou, která byla velmi vstřícná a dobře mi poradila. Pracovníci, kteří kuchyň kompletovali, byli ochotní. Mám pouze připomínku, měli by mít vysavač, kterým by případný prach a drť šli lépe uklidit.

Šafářová

Zkušenost Oresi: Byli jsme spokojeni a jsme stále.

Vachková

Objednávala jsem si kuchyň ve Zlíně. Byla jsem velmi spokojena, pan reagoval na všechny mé náměty a připomínky a kuchyň mi sestavil k mé velké spokojenosti. I výsledná cena mě mile překvapila, vlezli jsme se do mnou požadované částky. Oceňuji i dobrou spolupráci při montáži, kdy bylo vyhověno mým požadavkům.

L. Vaňharová

Kuchyni Oresi jsme kupovali na prodejně v Karlových Varech a byli jsme mile překvapeni jednáním a vystupováním paní, která s námi naší kuchyni řešila. V mnohém výborně poradila a navrhla jiné lepší řešení. S kuchyní jsme velice spokojeni a doufáme, že nám bude dlouho sloužit.

Jan Míka

Nákup na prodejně v nákupním centru Eden ve Vršovicích bez problému, dokonce bych ho hodnotil nadprůměrně. Líbila se nám ochota a čas, který nám paní věnovala při výběru a sestavování kuchyně. Vše bylo sestaveno dle našich představ a při montáži na místě vše pasovalo dle výkresu. Dokonce nám po čase zaslala lístky na dětské představení pro děti. Z přístupu a osobního jednání jsme byli nadšeni, z těchto důvodů bychom se do této prodejny opět vrátily. Závoz i montáž bez problému. Kuchyň používáme téměř dva roky a zatím jsme spokojeni. Pokud naše spokojenost bude i v příštích letech, rádi Oresi doporučíme a opět se vrátíme.

Vávra Miroslav