Jaká je vaše osobní zkušenost s Oresi, s nákupem, přístupem k zákazníkům, s kvalitou produktu?Paterovi Praha - byli jsme spokojeni, dílčí problémy se podařilo vyřešit. I po roce je vše v pořádku, jedinou věc bychom řešili jinak, ale při objednávání jsme nemohli tušit, že bodová světla nad linkou nepokryjí celou pracovní plochu rovnoměrně a vytvoří určitý stín, stačilo posunout světla jinak, dál od sporáku, který má vlastní světlo z digestoře. Nebo vše řešit dlouhými světelnými zdroji.

Libuše Paterová

Kuchyň mám 2. rokem, z obchodního centra Eden v Praze, zatím jsem spokojená, má prodávající byla velmi ochotná a vyhověla mi ve všech mých požadavcích. Nemám připomínky k prodeji kuchyně v tomto kuchyňském studiu.

Seherová Jana

Byli jsme velmi spokojeni, jak s prací paní Kubové (ORESI - Praha Letňany), která nám pomohla vymyslet optimální řešení naší kuchyně, tak i s montážní skupinou (jména si už bohužel nepamatujeme).

Hana a Oldřich Cerhovi

Kuchyň máme cca 1,5 roku, s kvalitou jsme spokojeni. Možná by bylo fajn rozdělit kvalitu kuchyně a služeb lidí, kteří kuchyně zajišťují. Nám se například stalo, že jsme se opakovaně domlouvali na dodělávkách, bylo to nadlouho. Možná by pomohl systém, kdy kuchyň by měla být hotová např. do 14 dnů se vším všudy. To by bylo fajn.

Helena H.

Jednoznačně jsme s kuchyní a službami kuchyní Oresi spokojeni. Návrhy naší kuchyně jsme na prodejně řádně prodiskutovali, na všechny naše otázky nám bylo jasně odpovězeno. Montáž proběhla přesně podle plánu. Zkušenost s Oresi. Jediným naším "problémem" byla snaha vyměnit objednanou lednici. Tento krok je u Oresi zpoplatněn.

Jan Čmejrek

Zkušenost s Oresi? Kuchyn ok prodejna Mlada Boleslav 1.

Luděk Jirouš

Kuchyně Oresi je plně funkční, jsme s ní velice spokojeni. Jednání v kuchyňském studiu i samotných montérů bylo na profesionální úrovni. Při objednávce došlo k drobné chybičce (chybělo kus horní lišty a místo kruhových LEDek byly hranaté). Chybějící díly byly ale rychle doobjednány a domontovány.

Jiří Bílek

Se službami fi. ORESI jsme byli velice spokojeni. Výběr kuchyně, nákres a celková cena, za pomoci pracovníka na pobočce proběhla velice rychle. Co se týče dodávky ze skladu - také super. Hlavně bychom chtěli vyzdvihnout kvalitní a precizní práci truhláře, (p.Krejčí) který linku montoval. Celkové hodnocení 1+ a všem bych Oresi rádi doporučujeme.

Kašpárkovi

Kuchyně Oresi montujeme do některých rekonstruovaných bytů a rodinných domů a jsme s nimi spokojeni my, jako montéři, protože vše sedí přesně, i majitelé, kterým se líbí design včetně všech moderních technických vymožeností drahých kuchyní za příznivou cenu!

LAUBER Filip, vedoucí staveb, RECOBAU, s.r.o.

S prodejcem kuchyní Oresi, který nás obsluhoval, jsem byla nadmíru spokojená. Byl velmi ochotný a vstřícný.S kuchyní jsem spokojená.

M. Voralová

V loňském roce jsem si zakoupila kuchyň Oresi. Služby na prodejně byly dobré, ale nechápu, proč sestavení kuchyně trvá 3 dny. Vzala jsem si tedy dovolenou, ale když jsem zjistila , že vaší montéři pracuji 6 hodin denně , nedivím se, že to trvá tak dlouho. Jinak nemám jedinou výtku.

Dana

So službami kuchynského studia Oresi som bola velmi spokojná. Všetko sa vybavilo v relatívne krátkom čase.

Ing. Horváthová Andrea

S kuchyní Oresi sme veľmi sme spokojní.

S. Maron

Touto cestou bych ráda poděkovala skvělému zaměstnanci Oresi panu Šírovi, který pracuje na pobočce v Campusu v Brně. A to proto, že mi splnil můj "kuchyňký sen". K panu Šírovi jsem se dostala přes neúspěch na jiné pobočce. Na svoji vytouženou kuchyni jsem čekala deset let. Za tu dobu jsem si vybrala firmu Oresi, kde se mi kuchyně líbily. Po tu dobu jsem sledovala co je nového a dělala si poznámky, co by v mé kuchyni nemělo chybět. Ale až pan Šír mi dokázal navrhnout kuchyni, která splňovala mé požadavky. Toužila jsem po kuchyni, ve které se mi bude dobře vařit a každá věc bude mít své místo. Povedlo se! Vše je prakticky vyřešeno a já si vše užívám v plné kráse. Pan Šír byl na každou naši schůzku skvěle připraven a moc mi pomohl i po telefonu, kdy jsem potřebovala poradit například s elektroinstalací.

G. A. Hodonín

Kuchyň jsem si s manželkou vyhlédl v showroomu v Mostě (OD Centrál), slečna nebo paní, která nás prováděla, tuším se jmenovala Hevierová, byla velmi vstřícná a příjemná, poradila, vysvětlila a byli jsme velice spokojeni. Dodávka proběhla hladce a ve stanovený čas, linku jsem si montoval vlastními silami. Při montáži jsem zjistil defekt (odlouplá folie) na jedněch dvířkách, což jsem reklamoval a do týdne byla reklamace vyřízena k mé spokojenosti. S linkou jsem velice spokojený a určitě ještě dlouho budu. Na doporučení si kuchyň Oresi objednala též moje maminka, kde montáž jsem provedl také sám. Ještě jsem chtěl podotknout, že jste jediná firma, která mi byla schopna vyrobit skříňku ve velikosti, jakou jsem požadoval. Přeji mnoho spokojených zákazníků.

Martin Hauser

Se službami Oresi jsme byli velice spokojeni, cenově jste nás mile překvapili. Na pobočce v Praze ve Fénixu jsme s navrhováním kuchyně moc spokojeni nebyli, byla tam dlouhá čekací lhůta na zpracování a následné úpravy návrhu. Na pobočce v Plzni Černicích šlo ale vše bez problémů, personál byl velice ochotný, rychlý a šikovný. Kuchyni jsme nakonec objednali v Plzni - Černicích.

Jana D.

Letos jsme se stali spokojenými klienty ORESI - a opravdu jsme spokojeni. Náš dík patří hlavně panu Josefu Durnovi, který se o nás staral od prvopočátku vzorně a s nevšední péčí. On přispěl velkým dílem k tomu, že jsme se rozhodli pro kuchyň Oresi. Trpělivě jsme pracovali na vizualizacích a plánech, až z toho všeho vznikla krásná /naše/ kuchyň ORESI v bílém laku Bauformát. O to se postaral milý a velice pracovitý pan Marek Hánl, který všechny plány "přetavil" ve skutečnost. Moc rádi užíváme Vaši kuchyň a jsme navýsost spokojeni.

Manželé Jaromír a Naďa Popplovi

K dodání kuchyně Oresi Vám rád sděluji, že vše od návrhu po dodání a montáž proběhlo na profesionální úrovni a s výsledkem jsme velmi spokojeni. Cenově vyhovující, nechci nijak zvlášť hodnotit, více důležité pro nás bylo vlastní provedení kuchyně.

Ing. Josef Hulík

Kuchyň Oresi jsem si koupila v době, kdy byly slevy ve studiu na Pankráci. Takže jsem s cenou byla velmi spokojená. Bez slevy by mi připadala cena vysoká. Prodejce byl příjemný a profesionální. Zkušenost: s kuchyní jsem už přes rok a půl velmi spokojená. Zároveň montáž byla rychlá a precizní. Jen mi trošku vadilo, že montáž neobsahovala zapojení spotřebičů, i když jsem si je koupila přes firmu Oresi. Museli jsme pak znovu rozmontovat digestoř, sporák apod. Do budoucna se plánuji stěhovat a opět bych ráda využila společnost Oresi pro svou novou kuchyň.

Dana Hübnerová

Zkušenost s Oresi: S přístupem lidí, konkrétně v Kolíně jsem byla velmi spokojená, až překvapená. Vstřícnost a ochota. Kuchyně Oresi se mi libí.

Hana Poláková

Se službami kuchyňského studia jsme byli velmi spokojeni, rovněž cena kuchyně odpovídala našim představám. Kuchyni užíváme více než rok a nemáme k ní žádné výhrady.

F. Zvolánek

Byli jsme velmi spokojeni, potěšil nás obzvláště šikovný montér, při jedné reklamaci nastala okamžitá výměna. Pouze nyní po cca 2 letech provozu, již pořádně nefungují samozajížděcí šuplíky a dveře.

Manželé Polanští, Praha

Kuchyň Oresi jsme nakupovali pro rodiče ve vzorkovně v Praze, v nákupním centru Fénix. Vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti a zvlášť bych chtěl ocenit pracovníka, který se nám věnoval, ale bohužel si již nepamatuji jeho jméno. Byl velice ochotný, představil nám nabídku kuchyní a pomohl vybrat vhodnou variantu. Zejména bych chtěl ocenit jeho trpělivost, kterou se nám věnoval, protože s rodiči v jejich věku to nebylo zcela snadné. Jinak s dodanou kuchyní panuje rovněž naprostá spokojenost.

Urban Vl.

Zkušenost s Oresi: Velmi spokojeni s úrovní pracovníka Oresi za vstřícný a ochotný přístup, spokojeni s rychlostí a kvalitou dodávky.

Manželé Jeřábkovi

S montáží a dopravou jsme byli spokojeni, sice nám dovezli jiný odstín pracovní desky, ale do týdne byla záměna vyřešena.

Ločárkovi

Jsem již vlastníkem 2 kuchyní ORESI, v novostavbě rodinného domu a na chatě. Mohu konstatovat, že patřím mezi spokojené zákazníky. Zkušenost: Návrh, dodání i samotná realizace; prostě vše proběhlo velice profesionálně a bez jakýchkoliv potíží na výbornou. Vzhledem k tomu že první z kuchyní nám slouží již řádku let( 7 let), dovolím si doporučit společnosti Oresi více důrazu a pozornosti na detaily zpracování, funkčnosti a odolnosti některých z mechanických součástí a komponentů kde se projevují drobné nedostatky.

Petr Novotný